BYDŽOV s.r.o., ZIMNÍ LIGA KOBYLICE

Vážení fotbalový příznivci,

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na

BYDŽOV s.r.o. ZIMNÍ LIGU KOBYLICE 2017

Která se bude konat na zcela nově vybudovaném hřišti s umělým povrchem v areálu místního fotbalového stadionu FC SPARTAK KOBYLICE.

Jedná se o kategorie:

MUŽI,

zařazení do skupin podle výkonnosti a postavení v tabulce po podzimní části ročníku

2016- 2017

DOROST,

rovněž zařazení do skupin podle soutěže a umístění po podzimní části probíhajícího ročníku.

Hracími dny jsou soboty a neděle, ale samozřejmě budeme akceptovat vaši dohodu o případném sehrání utkání v jiném termínu. O přesných termínech vašich zápasů Vás budeme samozřejmě informovat s předstihem a to přímo na stránkách kobylického fotbalu www.fcsk.cz, na facebookových stránkách KOBYLICKÁ ZIMNÍ LIGA a e-mailem sekretáři klubu, nebo případně na e-mail vašeho trenéra.

CENÍK ZÁPASŮ ZIMNÍ LIGY:

MUŽI: 2000,- (každý tým 1.000,-)

DOROST: 1800,- (každý tým 900,-)

V ceně je zahrnuto utkání 2 x 45.minut s pěti až desetiminutovou přestávkou, hlavní rozhodčí, poločasové občerstvení (čaj, případně soda), sociální zařízení, samostatná vytápěná kabina pro každý tým.

Po celou dobu zimní ligy bude v areálu otevřen bufet pro fanoušky vašeho klubu.

Jednalo by se zhruba o 5-7 utkání pro každý tým, samozřejmě bude záležet na počtu přihlášených mužstev.

PŘIHLÁŠKY DO TURNAJE ZASÍLEJTE NA ADRESU SEKRETÁŘE KLUBU:

Jaroslav Valenta, e-mail: jv.com@seznam.cz,

případné dotazy k turnaji na mobilním čísle: 777 080 419.

7.utkání: 18:45- 20:30

PO TELEFONNÍ DOMLUVĚ JE MOŽNÉ ODEHRÁT I PŘÁTELSKÉ ZÁPASY V TÝDNU MIMO STANOVENÉ ČASY A TO ZA SAZBY:

1. ZÁPAS S OSVĚTLENÍM 2.700,-

1. ZÁPAS BEZ OSVĚTLENÍ 2.200,-

V případě velice nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje právo na změnu termínu utkání.