Vyhledávání

Report z Kratonoh

17.08.2016 09:52

Při nedělním odpoledni byli fanoušci v Kratonohách svědky dvou historických momentů. Nejen premiérové kolo kratonožské rezervy v prestižní 1.B třídě přilákalo na místní fotbalový stadion necelou dvoustovku fanoušků. Dalším lákadlem byla nově smontovaná tribuna a velké množstí jarních posil.

Jestliže si hosté z Kobylic přijeli na půdu nováčka pro tři body, nejspíš byli při odjezdu z Kratonoh posmutnělí. Vedle špatné nálady si ve svém skromném autobusu odvezli ještě šest obdržených gólů. O vítězi nebylo od úvodních minut pochyb, byť se hostům po poločasové přestávce podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Klid na kopačky sršňů přinesl trenér Nun, který se po přestávce poslal na hřiště a svým velmi dobrým výkonem a fotbalovou myšlenkou dovedl svůj tým za vysokým vítězstvím 6:1.