16.11.2013 10:29

LIBÁŇ- FCSK A 3:1 (2:1)

Branka: Novotný Matěj

Sestava: Soldán Petr,- Pozler Miroslav, Marek Filp, Novotný Matěj, Khol Martin,- Kubišta Petr, Vávra Jaroslav, Šoufek Jakub, Štayr Martin (75.Nový Dominik),- Průcha Petr (80.Dařbuján Jakub), Havlíček Tomáš.

Do utkání jsme vstoupili opět zakřiknutě a v 11.minutě jsme prohrávali již 2:0 po našich chybách v defenzivě. Do konce prvního poločasu se nám podařilo snížit Matějem Novotným na nadějných 2:1. Druhý poločas jsme měli sice více ze hry, vypracovali jsme si několik brankových příležitostí, ale výborného brankáře domácích jsme již nepřekonali a v závěru utkání jsme inkasovali potřetí. Blahopřeji domácím k druhému místu a nám po nadějně rozjetém podzimu nyní zbývá nabrat síly na jarní část soutěže a připravit se k bojům o záchranu.