22.10.2016 21:13

FCSK A- KOCBEŘE 5:2 (3:1)

Branky: 2.Dítě, 6.Trutnovský, 42.Tobišek, 64.Šoufek, 70.Brzek.- 24., 61.Šmíd.

Sestava: Novotný,- Hejcman, Dvořák, Šoufek, Klimt,- Tobišek, Trutnovský, Vávra, Brzek,- Havlíček, Dítě.

Dnešní mistrovský zápas se u mě začal odehrávat už ve 12 hodin , kdy mě začli chodit omluvenky od hráčů pro nemoc a k tomu jsme hráli s Béčkem v jeden čas a dorostenci měli taneční. Dali jsme dohromady 11 hráčů a jednoho na střídání s chřipkou , naše rezerva jela k utkání v 9 lidech .
Od první minuty jsme udávali tempo hry a po dvou vstřelených golech v úvody poločasu mohl být zápas rozhodnut , když přišel střet našeho stopera s golmanem a soupeř využil příležitost a dal nám gola na 2:1. Tak vznikla asi 15 min zápletka ale přišel další námi vstřelený gol a od této části jsme už drželi tempo hry a jenom jsme kosmeticky upravovali konečný výsledek . Velmi výborný výsledek našich chlapců navázal na předešlý venkovní výkon s Rudníkem .