TŘEBEŠ B- FCSK D 6:2 (5:0)

Branky: Zima Radek, Wagner Adam z p.k.

Sestava: Valenta Jaroslav,- Zima Radek, Wagner Adam, Bureš Dominik, Pozler Jan,- Drahokoupil Dan, Ouzký Dominik, Taichman Martin, Ponocný Štěpán,- Ragula Jan, Herzog Filip.

střídali: Hloušek David, Balcar Patrik, Novák Martin, Pilc Štěpán.

Do Malšovy Lhoty odjel náš tým bez nemocného Dana Rašína a zaneprázdněných Dominika Říbka a Thien Tran Duce. Od prvních minut posílený domácí tým o několik hráčů A dorostu udával tempo hry a po zásluze vedl o poločase rozdílem pěti branek.

Po změn stran a po našem přeskupení řad už domácí takový tlak neměli a byli jsme to my kdo mohl mimo dvou vstřelených branek, ještě nějakou tu branku přidat. Nutno ale dodat, že domácí tým druhý poločas už tak netlačil na pilu a nějaké hráče šetřil na další zápasy svého áčka. Kluci zaslouží pochvalu za bojovný výkon a že ani za poločasového stavu 5:0 nesložili zbraně a bojovali až do konce.