Vyhledávání

14.branek v pohárovém utkání našeho áčka

31.07.2016 10:34

FCSK A- KUNČICE A 6:8 (2:3)

Branky: 31., 79., 84. Brzek Roman, 35.Dítě Jiří, 85.Havlíček Tomáš, 85.Kubišta Petr

Sestava: Novotný Lukáš,- Khol Martin, Šoufek Jakub, Vincour Filip (67.Hejcman Jakub), Klimt Petr (46.Kubišta Petr),- Říha Lukáš, Havlíček Tomáš, Trutnovský Vít, Brzek Roman,- Dítě Jiří, Dvořák Pavel.

V prvním kole poháru KFS jsme přivítali účastníka I.A. třídy Bystřian Kunčice. Začátek utkání nám vůbec nevyšel a už v 11.minutě jsme prohrávali po hrubých chybách v defenzivě 0:2. V rozmezí 31. a 35. minuty se nám podařilo skóre vyrovnat zásluhou Romana Brzka, který po trestném kopu Víti Trutnovského snížil na 1:2 a poté svůj brejk proměnil Jirka Dítě na 2:2. Ve 40.minutě opět po našem zaváhání v obraně šel náš soupeř do poločasového vedení 2:3.

Začátek druhého dějství nám opět nevyšel a soupeř nám v rozmezí od 49. do 60. minuty odskočil na 2:6 a to ještě nebylo z jejich strany vše. v 77. minutě svítil na našem ukazateli stav již 2:8. Naši hráči ovšem, na rozdíl od hostů nepřestali hrát a v rozmezí 6 minut jsme vstřelili čtyři branky my a skóre bylo rázem opět hratelné. V 86.minutě neproměnil samostatný brejk Jirka Dítě a odmítl tak zdramatizovat závěr utkání.

Naše porážka byla naprosto zasloužená, jelikož se takovýchto triviálních chyb v defenzivě nemůžeme dopouštět. Pochvalu zaslouží v tomto utkání nestárnoucí Roman Brzek a náš devatenáctiletý brankář Lukáš Novotný, který ještě několik slibných šancí hostů zlikvidoval.